Pulje nr. gender mødetid katg1 navn klub
8 M 13:00 A Aksel Birlund, AMAGER AMAGER
2 M 08:00 B Alex Madsen, AMAGER AMAGER
7 M 10:00 B Alexander Larsen, AMAGER AMAGER
2 M 14:30 S Alexander Olsen, AMAGER AMAGER
3 F 09:00 B Alma Kruse, AMAGER AMAGER
3 M 11:30 A Anton Denikin, AMAGER AMAGER
6 M 13:00 A Asger Landors, AMAGER AMAGER
4 F 09:00 B Astrid Andersen, AMAGER AMAGER
7 M 13:00 A Benjamin Spiel, AMAGER AMAGER
7 F 10:00 B Celina Guldbrandsen, AMAGER AMAGER
1 M 08:00 C Damian Panait, AMAGER AMAGER
8 M 10:00 B David Gudmann, AMAGER AMAGER
2 M 11:30 A Dayan Khan, AMAGER AMAGER
1 M 11:30 A Elias Bedford-Nielsen, AMAGER AMAGER
1 F 11:30 A Ellen Oddershede, AMAGER AMAGER
1 F 08:00 C Fabianne Krøyer, AMAGER AMAGER
5 M 13:00 A Felix Åside, AMAGER AMAGER
1 M 11:30 A Gabriel Roy, AMAGER AMAGER
2 M 14:30 S Gunner Magnussen, AMAGER AMAGER
5 M 13:00 A Hector Banke, AMAGER AMAGER
2 M 08:00 C Hubert Homlberg, AMAGER AMAGER
4 F 09:00 B Iben Melchiorsen, AMAGER AMAGER
4 F 11:30 A Ingrid Komodowski, AMAGER AMAGER
1 M 11:30 A Joèl Larsen, AMAGER AMAGER
1 M 11:30 A Liam Spruit, AMAGER AMAGER
4 M 09:00 C Lucas Emil Engelstrup Miller, AMAGER AMAGER
3 M 09:00 B Luis Thorup, AMAGER AMAGER
7 M 13:00 A Malte Schmidt Rasmussen, AMAGER AMAGER
1 M 08:00 B Mathias Andreassen, AMAGER AMAGER
3 M 09:00 C Mattias Delff, AMAGER AMAGER
3 M 09:00 B Mikkel Franco, AMAGER AMAGER
1 M 08:00 B Milo Køie, AMAGER AMAGER
1 F 08:00 B Monique Axholt, AMAGER AMAGER
1 M 11:30 A Noah Krøyer, AMAGER AMAGER
5 M 10:00 B Oscar Rodrigo, AMAGER AMAGER
9 M 13:00 A Oskar De Vriendt, AMAGER AMAGER
2 M 14:30 S Oskar Güleryüz, AMAGER AMAGER
3 M 11:30 A Pelle Nordberg, AMAGER AMAGER
4 F 09:00 C Rebecca Schmidt, AMAGER AMAGER
7 M 13:00 A Simon Andersen, AMAGER AMAGER
1 F 14:30 S Sofia Berthou, AMAGER AMAGER
7 M 10:00 B Stefan Gudmann, AMAGER AMAGER
1 M 08:00 B Storm Andersen, AMAGER AMAGER
2 M 08:00 B Theodor Bille, AMAGER AMAGER
5 M 13:00 A Thorkil Thorbek, AMAGER AMAGER
2 M 14:30 S Tobias Spiel Pedersen, AMAGER AMAGER
2 M 11:30 A Tristan Runge Sommer, AMAGER AMAGER
2 M 11:30 A Victor Gutowski, AMAGER AMAGER
4 M 11:30 A Ditlev Rustand de Vries, BIRKERØD BIRKERØD
5 M 10:00 C Sebastian Winther, BIRKERØD BIRKERØD
3 M 09:00 C Yasin Achiadou, BIRKERØD BIRKERØD
6 M 10:00 B Bunyamin Øcal, BRØNDBY BRØNDBY
2 F 08:00 C Elisa esma Øcal, BRØNDBY BRØNDBY
5 M 10:00 C Huseyin Ilyas Baysal, BRØNDBY BRØNDBY
4 M 09:00 C Said Baysal, BRØNDBY BRØNDBY
3 F 11:30 A Alice Hansen, BRØNSHØJ BRØNSHØJ
5 M 10:00 B Oscar Joe Brøns, Poulsen, BRØNSHØJ BRØNSHØJ
5 M 13:00 A Sander Olsson, BRØNSHØJ BRØNSHØJ
3 M 09:00 C Theodor Christensen, BRØNSHØJ BRØNSHØJ
4 F 09:00 B Lærke Helmer, Fredericia FREDERICIA
1 F 14:30 S Katrine Stærmose, HILLERØD HILLERØD
1 F 14:30 S Nete Dehlendorff, HILLERØD HILLERØD
5 M 10:00 C Albert Reenberg, HOLBÆK HOLBÆK
6 M 10:00 C Christian Schelde, HOLBÆK HOLBÆK
4 M 14:30 S Cosmo Lassen, HOLBÆK HOLBÆK
3 F 09:00 C Caroline Stigaard Frandsen, HORSENS HORSENS
2 F 08:00 B Fie Pape, HORSENS HORSENS
3 F 09:00 B Lara Østergaard, HORSENS HORSENS
4 F 09:00 B Laura Jervild, HORSENS HORSENS
4 F 09:00 B Luna Jørgensen, HORSENS HORSENS
6 M 10:00 C Millian Erichsen, HORSENS HORSENS
4 M 14:30 S Anders Bjørk, KORSØR KORSØR
4 M 14:30 S Gabriel Hansen, KORSØR KORSØR
2 M 14:30 S Alexandre Mathieu, LYNGBY LYNGBY
1 M 08:00 C Fenris Rosenblad, LYNGBY LYNGBY
8 F 10:00 B Kia Thrane, LYNGBY LYNGBY
6 M 13:00 A Lucas Penninga, LYNGBY LYNGBY
8 M 13:00 A Marcus Penninga, LYNGBY LYNGBY
6 M 10:00 B Markus Vinther, LYNGBY LYNGBY
4 M 11:30 A Mika Steen Thrane, LYNGBY LYNGBY
9 M 13:00 A Ryan Arman Bagherpour, LYNGBY LYNGBY
3 M 11:30 A Silas Penninga, LYNGBY LYNGBY
5 M 10:00 B Villiam Brandenborg, LYNGBY LYNGBY
5 M 10:00 B Alexander Galli, MITANI MITANI
2 M 11:30 A Alexander W Lindbjerg, MITANI MITANI
1 M 08:00 B Dimitri Svane, MITANI MITANI
2 F 08:00 B Elena Fonsbøl, MITANI MITANI
2 F 08:00 B Frida Hansen, MITANI MITANI
6 F 10:00 B Hannah AbuHamam Berg, MITANI MITANI
1 F 08:00 C Iben Marquard Otzen, MITANI MITANI
6 F 10:00 C Josefine Molsbak-Langkjær, MITANI MITANI
6 F 10:00 C Louise Rasmussen, MITANI MITANI
3 M 14:30 S Maher Sadek, MITANI MITANI
4 M 14:30 S Peter Jensen, MITANI MITANI
4 M 09:00 C Ruben Rexen, MITANI MITANI
3 F 09:00 B Sarah AbuHaman Berg, MITANI MITANI
3 M 14:30 S Christian Jensen, MÅLØV MÅLØV
4 M 09:00 C Mark Tsakos, MÅLØV MÅLØV
6 M 10:00 C Villas Schou Nøkkentved, MÅLØV MÅLØV
3 M 14:30 S Jannik Noppenaug, RAMLØSE RAMLØSE
2 M 14:30 S Mathias Herskind, RAMLØSE RAMLØSE
5 F 13:00 A Mia Rosa Christensen, RAMLØSE RAMLØSE
6 F 13:00 A Sofie Herskind, RAMLØSE RAMLØSE
7 M 10:00 B William Søeborg Quade, RAMLØSE RAMLØSE
6 F 10:00 B Alma Lundvall, SANDBY JUDO SANDBY JUDO
4 M 11:30 A Emil Velut, SANDBY JUDO SANDBY JUDO
4 M 11:30 A Malcom Andersson, SANDBY JUDO SANDBY JUDO
3 M 11:30 A Theo Kristoffersson, SANDBY JUDO SANDBY JUDO
9 M 13:00 A Buster Højland, SVENDBORG SVENDBORG
3 M 14:30 S Nicolai Skoubo, SVENDBORG SVENDBORG
8 M 13:00 A Sebastian Sejr Bindslev, SVENDBORG SVENDBORG
6 M 13:00 A Silas Stål, SVENDBORG SVENDBORG
2 F 11:30 A Solvej Sejr Bindslev, SVENDBORG SVENDBORG
2 M 08:00 C Charlie Terra Froberg, TAKE DOWN  TAKE DOWN
7 F 13:00 A Jennifer Reino, TAKE DOWN TAKE DOWN
5 M 10:00 C Shawn Madsen, TAKE DOWN TAKE DOWN
8 M 10:00 B Wilson Miliano Amador, TAKE DOWN TAKE DOWN
3 M 11:30 A Wilson Terra Froberg, TAKE DOWN TAKE DOWN
5 M 10:00 C Axel Hvidberg Alban, VORDINGBORG VORDINGBORG
5 M 10:00 B Frederik Emil Jensen, VORDINGBORG VORDINGBORG
6 F 10:00 B Gaia Linnea Kjær, VORDINGBORG VORDINGBORG
2 M 08:00 C Noah Hyldgaad, VORDINGBORG VORDINGBORG
7 M 10:00 B Oliver Hoff Svane, VORDINGBORG VORDINGBORG
8 M 13:00 A Malthe Sixtus Jensen, AARHUS AARHUS