pulje nr gender mødetid kategori navn klub
1 M 08:00 B Alex Madsen, AMAGER AMAGER
4 M 08:45 B Alexander Kjær Oesten, AMAGER AMAGER
9 M 11:45 B Alexander Larsen, AMAGER AMAGER
2 F 08:00 C Amelia Aziz, AMAGER AMAGER
2 M 16:00 S Andreas Steinberg, AMAGER AMAGER
3 M 13:45 A Anton Denikin, AMAGER AMAGER
1 M 08:00 B Arthur Tuelo Løbner Sheller, AMAGER AMAGER
11 M 12:45 B Asger Landors, AMAGER AMAGER
1 F 13:45 A Astrid Andersen, AMAGER AMAGER
1 F 08:00 C Ayda Famjadi, AMAGER AMAGER
5 F 09:45 B Belina Baasch Førsterling, AMAGER AMAGER
12 M 12:45 B Benjamin Spiel, AMAGER AMAGER
1 M 08:00 C Bertram Georg Jung, AMAGER AMAGER
9 F 11:45 C Celina Guldbrandsen, AMAGER AMAGER
12 M 12:45 B David Gudmann, AMAGER AMAGER
9 M 11:45 C David Wendel Rydahl, AMAGER AMAGER
5 M 15:00 A Dima Khlestov, AMAGER AMAGER
11 M 12:45 B Eigil Dahl Jelsbak, AMAGER AMAGER
2 M 08:00 B Elias Bedford-Nielsen, AMAGER AMAGER
3 F 08:45 B Ellen Oddershede, AMAGER AMAGER
8 F 10:45 B Eloisa Franca Moray Willams, AMAGER AMAGER
5 F 09:45 C Emma Dahlqvist, AMAGER AMAGER
8 F 10:45 C Ester Axenova, AMAGER AMAGER
1 F 08:00 C Fabianne Krøyer, AMAGER AMAGER
5 M 15:00 A Felix Åside, AMAGER AMAGER
2 M 08:00 B Frederik Bidstrup, AMAGER AMAGER
5 F 09:45 B Frida Rothe Gielfeldt, AMAGER AMAGER
1 M 08:00 C Gabriel Guravov, AMAGER AMAGER
1 M 13:45 A Gabriel Roy, AMAGER AMAGER
2 F 08:00 C Gabriella Pilgaard, AMAGER AMAGER
3 M 08:45 C Gustav Vadstrup Nissen, AMAGER AMAGER
9 M 11:45 B Hannibal Foged, AMAGER AMAGER
10 M 11:45 B Hector Banke, AMAGER AMAGER
4 F 13:45 A Ingrid Komodowski, AMAGER AMAGER
8 M 10:45 B Isak Emil Bryndum-Nielsen, AMAGER  AMAGER
2 M 13:45 A Jamal Raja Aziz, AMAGER AMAGER
2 M 08:00 B Joèl Larsen, AMAGER AMAGER
2 M 16:00 S Jógvan Páll Kristiansen AMAGER
9 M 11:45 B Jonathan Bidstrup, AMAGER AMAGER
7 M 10:45 B Lars Kyvsgaard-Nielsen, AMAGER AMAGER
1 M 13:45 A Liam Spruit, AMAGER AMAGER
10 M 11:45 B Loke Kitter, Amager AMAGER
6 M 09:45 B Luis Thorup, AMAGER AMAGER
9 M 16:00 A Mads Gjerløv, AMAGER AMAGER
13 M 12:45 B Magnus Stoltenberg, AMAGER AMAGER
6 F 15:00 A Malou Hvid Middleton, AMAGER AMAGER
8 M 15:00 A Malte Schmidt Rasmussen, AMAGER AMAGER
2 M 08:00 C Mathias Bundu, AMAGER AMAGER
1 M 08:00 C Mattias Rogvason, AMAGER AMAGER
4 M 08:45 C Mikkel Franco, AMAGER AMAGER
8 M 10:45 B Mikkel Løvholdt, AMAGER AMAGER
1 M 08:00 B Milo Køie, AMAGER AMAGER
2 F 08:00 C Monique Axholt, AMAGER AMAGER
8 F 10:45 C Nanna Rejkjalin Forup, AMAGER AMAGER
10 M 11:45 C Nicky Friis Kort; AMAGER AMAGER
5 M 09:45 C Niklas Damm Christensen, AMAGER AMAGER
1 M 13:45 A Noah Krøyer, AMAGER AMAGER
3 M 08:45 C Oliver Lac, AMAGER AMAGER
7 M 10:45 B Oscar Rodrigo, AMAGER AMAGER
1 M 16:00 S Oskar Güleryüz, AMAGER AMAGER
5 M 09:45 C Philip Lopes, AMAGER AMAGER
5 F 09:45 C Rebecca Schmidt, AMAGER AMAGER
9 M 11:45 C Romeo Dalgaard, AMAGER AMAGER
13 F 12:45 B Sandra Kieliute, AMAGER AMAGER
9 F 11:45 C Sara Friis Kort, AMAGER AMAGER
1 M 08:00 B Sergey Khlestov, AMAGER AMAGER
3 F 08:45 C Sophia Kristensen, AMAGER AMAGER
10 M 11:45 B Stefan Gudmann, Amager AMAGER
1 M 08:00 B Storm Andersen, AMAGER AMAGER
2 M 16:00 S Sylvester Junge, AMAGER AMAGER
2 M 08:00 B Theodor Bille, AMAGER AMAGER
5 M 15:00 A Thorkil Thorbek, AMAGER AMAGER
8 M 10:45 B Victor Gutowski, AMAGER AMAGER
5 M 09:45 C Villum Riis Rokkjær, AMAGER AMAGER
7 M 10:45 C Vitus Strecker Leitner, AMAGER AMAGER
6 M 09:45 C Yusuf Sohail, AMAGER AMAGER
5 M 15:00 A Ditlev Rustand de Vries, BIRKERØD BIRKERØD
10 F 11:45 C Alvina Akram Jensen, BRØNDBY BRØNDBY
1 M 16:00 S Andreas Fonser, BRØNDBY BRØNDBY
7 M 10:45 C Bunyamin Øcal, BRØNDBY BRØNDBY
2 F 08:00 C Elisa esma Øcal, BRØNDBY BRØNDBY
6 M 09:45 B Furkan özer, Brøndby BRØNDBY
6 M 09:45 C Hugo Vohlert, BRØNDBY BRØNDBY
4 M 08:45 B Jacob Chomont, BRØNDBY BRØNDBY
9 M 11:45 C Kristoffer Kovachev, BRØNDBY BRØNDBY
5 M 09:45 C Mark Christansen, BRØNDBY BRØNDBY
4 M 08:45 C Romeo Jørgensen, BRØNDBY BRØNDBY
6 F 15:00 A Maya Dayan, BRØNSHØJ BRØNSHØJ
8 M 10:45 B Ron Dayan, BRØNSHØJ BRØNSHØJ
13 M 12:45 B William Bodhi Mørch, BRØNSHØJ BRØNSHØJ
4 F 08:45 C Caroline K. Asmussen, ESBJERG ESBJERG
8 F 10:45 C Cecilie K. Asmussen, ESBJERG ESBJERG
7 M 15:00 A Cilas Lynsøe, ESBJERG ESBJERG
4 M 13:45 A Milas Emerek Clausen, ESBJERG ESBJERG
4 M 08:45 B Carl Johan Groskopf, GLADSAXE GLADSAXE
3 F 08:45 C Chillie P. Skovbye, GLADSAXE GLADSAXE
3 M 13:45 A Hannibal Skovbye, GLADSAXE GLADSAXE
4 M 08:45 C Jeppe Skov Clausen, GLADSAXE GLADSAXE
8 M 10:45 C Oskar Askler Mørch, GLADSAXE GLADSAXE
13 M 12:45 B Thorbjørn Groskopf, GLADSAXE GLADSAXE
12 M 12:45 B Adam Trailovic, HALSNÆS HALSNÆS
1 M 16:00 S Aleksander Feldborg, HALSNÆS HALSNÆS
8 M 15:00 A Daniel Andrasevic, HALSNÆS HALSNÆS
2 M 13:45 A Elias Koefoed, HALSNÆS HALSNÆS
6 M 09:45 B Jonas Koefoed, HALSNÆS HALSNÆS
2 M 13:45 A Oliver Trailovic, HALSNÆS HALSNÆS
10 M 11:45 B Silas Pauskic, HALSNÆS HALSNÆS
3 M 08:45 C Wiliam Egholm Nielsen, HALSNÆS HALSNÆS
6 M 09:45 B Tristan Runge Sommer, HOLBÆK HOLBÆK
3 F 08:45 C Fie Husager, HORSENS HORSENS
5 F 09:45 B Lara Østergaard, HORSENS HORSENS
7 F 10:45 B Laura Christensen, HORSENS HORSENS
4 F 08:45 C Luna Jørgensen, HORSENS HORSENS
10 F 11:45 C Rebecca Sørensen, HORSENS HORSENS
10 F 16:00 A Silke Sørensen, HORSENS HORSENS
8 M 15:00 A Niklas Betzer, HVIDOVRE HVIDOVRE
7 M 15:00 A Theis Stzuk Slotved, HVIDOVRE HVIDOVRE
2 M 16:00 S Anders Bjørk, KORSØR KORSØR
8 M 10:45 C August Vindskorp, KORSØR KORSØR
11 M 12:45 B Ivan Niktin, KORSØR KORSØR
9 M 11:45 B Jonathan Børsen Hansen, KORSØR KORSØR
10 F 11:45 C Olivia Vindskorp, KORSØR KORSØR
13 F 12:45 B Kia Thrane, LYNGBY LYNGBY
8 M 15:00 A Lucas Penninga, LYNGBY LYNGBY
9 M 16:00 A Marcus Penninga, LYNGBY LYNGBY
7 M 15:00 A Mika Steen Thrane, LYNGBY LYNGBY
4 M 13:45 A Silas Penninga, LYNGBY LYNGBY
9 M 11:45 B Alexander Galli, MITANI MITANI
3 M 13:45 A Alexander W Lindbjerg, MITANI MITANI
4 F 08:45 B Alvilda Veje, MITANI MITANI
2 M 08:00 B Dimitri Svane, MITANI MITANI
5 F 09:45 B Frida Hansen, MITANI MITANI
10 F 11:45 B Hannah AbuHamam Berg, MITANI MITANI
3 M 08:45 B Isam Chahid, MITANI MITANI
5 F 09:45 B Katrine Barslund Ellehauge, MITANI MITANI
2 M 13:45 A Malik Chahid, MITANI MITANI
6 M 09:45 C Ruben Rexen, MITANI MITANI
3 F 08:45 B Sarah AbuHaman Berg, MITANI MITANI
4 M 08:45 B Storm Veje, MITANI MITANI
10 M 11:45 B William Pallesgaard Asmussen, MITANI MITANI
3 M 08:45 B Dayan Khan, MÅLØV MÅLØV
2 M 08:00 C Rayan Khan, MÅLØV MÅLØV
2 M 16:00 S Anders Børgesen, NÆSTVED NÆSTVED
1 M 16:00 S Mathias Herskind, RAMLØSE RAMLØSE
6 F 15:00 A Mia Rosa Christensen, RAMLØSE RAMLØSE
6 F 15:00 A Sofie Herskind, RAMLØSE RAMLØSE
6 M 09:45 C Victor Højgaard, RAMLØSE RAMLØSE
11 M 12:45 B William Vandrup, RAMLØSE RAMLØSE
4 M 13:45 A Theo Kristoffersson, SANDBY JUDO SANDBY JUDO
3 M 13:45 A Adam Kostoev, STAFFANSTORP STAFFANSTORP
8 M 15:00 A Axel Staberg, STAFFANSTORP STAFFANSTORP
5 M 15:00 A Elias Ahlqvist, STAFFANSTORP STAFFANSTORP
11 F 12:45 B Elin Gårdning, STAFFANSTORP STAFFANSTORP
8 F 10:45 C Ema Vrkljan, STAFFANSTORP STAFFANSTORP
7 M 10:45 B Eric Rosensvärd, STAFFANSTORP STAFFANSTORP
7 M 10:45 B Fabian Trönell, STAFFANSTORP STAFFANSTORP
3 M 08:45 B Georgije Perisic, STAFFANSTORP STAFFANSTORP
7 M 15:00 A Hugo Videla Wretblad, STAFFANSTORP STAFFANSTORP
2 F 13:45 A Isabella Ghayada, STAFFANSTORP STAFFANSTORP
9 M 16:00 A Isak Lantz, STAFFANSTORP STAFFANSTORP
10 F 16:00 A Jenny Jönsson, STAFFANSTORP STAFFANSTORP
11 M 12:45 B Joel Carlsson, STAFFANSTORP STAFFANSTORP
12 F 12:45 B Jovana Perisic, STAFFANSTORP STAFFANSTORP
4 M 08:45 B Karl Gruber, STFFANSTORP STAFFANSTORP
9 M 11:45 B Leon Ekelund, STAFFANSTORP STAFFANSTORP
6 M 09:45 B Linus Klingberg, STAFFANSTORP STAFFANSTORP
4 M 13:45 A Loke Bjearkemo, STAFFANSTORP STAFFANSTORP
6 F 09:45 C Love Almelin, STAFFANSTORP STAFFANSTORP
9 M 16:00 A Mateo Jönsson Valdes, STAFFANSTORP STAFFANSTORP
7 F 10:45 C Matilda Steer, STAFFANSTORP STAFFANSTORP
9 M 16:00 A Max Trönell, STAFFANSTORP STAFFANSTORP
5 F 15:00 A Melody Orfandiou, STAFFANSTORP STAFFANSTORP
1 M 13:45 A Melvin Dohlmann, STAFFANSTORP STAFFANSTORP
10 F 16:00 A Molly Steer, STAFFANSTORP STAFFANSTORP
3 M 13:45 A Rufus Bagge, STAFFANSTORP STAFFANSTORP
6 F 15:00 A Sara Perisic, STAFFANSTORP STAFFANSTORP
1 M 16:00 S Viggo Gullberg, STAFFANSTORP STAFFANSTORP
7 M 15:00 A Viktor Olhed, STAFFANSTORP STAFFANSTORP
7 M 10:45 C Vilmer Gullberg, STAFFANSTORP STAFFANSTORP
8 M 10:45 B Wiliam Huynh, STAFFANSTORP STAFFANSTORP
7 F 10:45 C Caroline Brandt Sørensen, SVENDBORG SVENDBORG
10 F 16:00 A Jennifer Reino, TAKE DOWN TAKE DOWN
3 M 13:45 A Wilson Terra Froberg, TAKE DOWN TAKE DOWN
2 M 16:00 S Rasmus Lynghøj Johansen, VORDINGBORG VORDINGBORG