pulje nr gender mødetid kategori navn klub
1 F 13:45 A Astrid Andersen, AMAGER AMAGER
1 M 13:45 A Gabriel Roy, AMAGER AMAGER
1 M 13:45 A Liam Spruit, AMAGER AMAGER
1 M 13:45 A Melvin Dohlmann, STAFFANSTORP STAFFANSTORP
1 M 13:45 A Noah Krøyer, AMAGER AMAGER
2 M 13:45 A Elias Koefoed, HALSNÆS HALSNÆS
2 F 13:45 A Isabella Ghayada, STAFFANSTORP STAFFANSTORP
2 M 13:45 A Jamal Raja Aziz, AMAGER AMAGER
2 M 13:45 A Malik Chahid, MITANI MITANI
2 M 13:45 A Oliver Trailovic, HALSNÆS HALSNÆS
3 M 13:45 A Adam Kostoev, STAFFANSTORP STAFFANSTORP
3 M 13:45 A Alexander W Lindbjerg, MITANI MITANI
3 M 13:45 A Anton Denikin, AMAGER AMAGER
3 M 13:45 A Hannibal Skovbye, GLADSAXE GLADSAXE
3 M 13:45 A Rufus Bagge, STAFFANSTORP STAFFANSTORP
3 M 13:45 A Wilson Terra Froberg, TAKE DOWN TAKE DOWN
4 F 13:45 A Ingrid Komodowski, AMAGER AMAGER
4 M 13:45 A Loke Bjearkemo, STAFFANSTORP STAFFANSTORP
4 M 13:45 A Milas Emerek Clausen, ESBJERG ESBJERG
4 M 13:45 A Silas Penninga, LYNGBY LYNGBY
4 M 13:45 A Theo Kristoffersson, SANDBY JUDO SANDBY JUDO
5 M 15:00 A Dima Khlestov, AMAGER AMAGER
5 M 15:00 A Ditlev Rustand de Vries, BIRKERØD BIRKERØD
5 M 15:00 A Elias Ahlqvist, STAFFANSTORP STAFFANSTORP
5 M 15:00 A Felix Åside, AMAGER AMAGER
5 F 15:00 A Melody Orfandiou, STAFFANSTORP STAFFANSTORP
5 M 15:00 A Thorkil Thorbek, AMAGER AMAGER
6 F 15:00 A Malou Hvid Middleton, AMAGER AMAGER
6 F 15:00 A Maya Dayan, BRØNSHØJ BRØNSHØJ
6 F 15:00 A Mia Rosa Christensen, RAMLØSE RAMLØSE
6 F 15:00 A Sara Perisic, STAFFANSTORP STAFFANSTORP
6 F 15:00 A Sofie Herskind, RAMLØSE RAMLØSE
7 M 15:00 A Cilas Lynsøe, ESBJERG ESBJERG
7 M 15:00 A Hugo Videla Wretblad, STAFFANSTORP STAFFANSTORP
7 M 15:00 A Mika Steen Thrane, LYNGBY LYNGBY
7 M 15:00 A Theis Stzuk Slotved, HVIDOVRE HVIDOVRE
7 M 15:00 A Viktor Olhed, STAFFANSTORP STAFFANSTORP
8 M 15:00 A Axel Staberg, STAFFANSTORP STAFFANSTORP
8 M 15:00 A Daniel Andrasevic, HALSNÆS HALSNÆS
8 M 15:00 A Lucas Penninga, LYNGBY LYNGBY
8 M 15:00 A Malte Schmidt Rasmussen, AMAGER AMAGER
8 M 15:00 A Niklas Betzer, HVIDOVRE HVIDOVRE
9 M 16:00 A Isak Lantz, STAFFANSTORP STAFFANSTORP
9 M 16:00 A Mads Gjerløv, AMAGER AMAGER
9 M 16:00 A Marcus Penninga, LYNGBY LYNGBY
9 M 16:00 A Mateo Jönsson Valdes, STAFFANSTORP STAFFANSTORP
9 M 16:00 A Max Trönell, STAFFANSTORP STAFFANSTORP
10 F 16:00 A Jennifer Reino, TAKE DOWN TAKE DOWN
10 F 16:00 A Jenny Jönsson, STAFFANSTORP STAFFANSTORP
10 F 16:00 A Molly Steer, STAFFANSTORP STAFFANSTORP
10 F 16:00 A Silke Sørensen, HORSENS HORSENS