nation gender name name2 year clubname code
GB M Christopher Horton 1982 Isle of Man Judo MO18+90
FO M Edvard Johannesen 1989 Judo Føroyar MO18+90
DK M Ginas Jauceras 1995 Vordingborg Judo Klub MO18+90
DE M Meo Schiedung, 1996 Judo Club Halle MO18+90
CZ M Tomas PAVLICA 2000 JC Baník Ostrava MO18+90
DK M Bertil Lavrsen 2003 Århus Judo Klub MO18-55
NO M Daniel Nommedal Olsen 2000 Budosør MO18-55
NO M Kristian Rabben 2003 IPPON NTG MO18-55
NL M Luuk Rattink 2004 Judo Edwin Steringa Heerenveen MO18-55
NL M Matyas Tinkoczy 2004 Judo Edwin Steringa Heerenveen MO18-55
SE M MIljohn Maxlin 2002 Stockholms judoklubb MO18-55
NO M Morten Rein 2002 Trondheim Judokwai MO18-55
SE M Olle Hermodsson 2002 Staffanstorps Judoklubb MO18-55
NL M Quinten Steringa 2004 Judo Edwin Steringa Heerenveen MO18-55
SE M Zeb Olsson 2004 Växjö Judoklubb MO18-55
DK M Djoni Askham 2003 Amager Judo Skole MO18-60
SE M Emil Henriksson 2000 Borås Judo Club MO18-60
NO M Gustav Brovold 2002 Trondheim Judokwai MO18-60
DE M Hagen Häußler, 2003 Judo Club Halle MO18-60
GB M Henry Stables 2001 Wirral Judo Club MO18-60
NO M Håkon Wirak 2002 IPPON NTG MO18-60
SE M Isac Ripsäter 2002 Växjö Judoklubb MO18-60
SE M Leon Svalberg 2001 Stockholms judoklubb MO18-60
DE M Liam Herrmann 2002 TSV Kronshagen MO18-60
FI M Linus Höglund 2001 Ålands Judoklubb MO18-60
DK M Malte Bødskov 2000 Århus Judo Klub MO18-60
SE M Alfred Hansson 2001 Staffanstorps Judoklubb MO18-66
FO M Bárður Lenvig 1999 Judo Føroyar MO18-66
GB M Brandon Stewart 2000 Wirral Judo Club MO18-66
NO M Brice Kyung Min Fournier 1986 Norsk Judo MO18-66
GB M Christopher Li 1990 Wirral Judo Club MO18-66
NL M Damian van Mierlo 2002 Budo Sport Shizentai MO18-66
FO M Dánjal  á Krákusteini 1999 Judo Føroyar MO18-66
NL M Giel Dol 2004 Judo Edwin Steringa Heerenveen MO18-66
SE M Jacob Lachner 2001 IKVM MO18-66
NO M Khasan DudorKhanov 2001 Haugesund Atletklubb MO18-66
SY M kheder Lutfi   Syrien MO18-66
NO M Khusein  DudorKhanov 2001 Haugesund Atletklubb MO18-66
NO M Mats Sommervold 2000 IPPON NTG MO18-66
NL M Patric Krikke 2003 Judo Edwin Steringa Heerenveen MO18-66
NO M Sergio Mansilla García 1993 IPPON NTG MO18-66
FO M Åri Dam Lindbjerg 1999 Judo Føroyar MO18-66
DK M Abdellaaziz Hammadi 1990 Hillerød MO18-73
SY M Ahmad yamen Alikaj   Syrien MO18-73
DK M Alexander Olsen 2001 Amager Judo Skole MO18-73
NO M Brage Brataas 2001 Trondheim Judokwai MO18-73
DK M Christian Andersen 2001 Fredericia Judo MO18-73
DK M Emil Christiansen 2003 Hjørring Judo Klub MO18-73
SE M Erik Wretborn 2001 IKVM MO18-73
FO M Gunnar Magnussen 1997 Judo Føroyar MO18-73
SE M Gustav Sjöberg 2000 Judo Sundsvall MO18-73
SE M Hugo Gustafsson 2002 Landvetter Judoklubb MO18-73
SE M Isac Larsson 2002 Judoklubben National MO18-73
DK M Jens Bohn 2000 BRØNSHØJ JUDO CLUB MO18-73
DE M Jesper Wellniz 2002 Judo-Team Hannover e.V. MO18-73
NL M Jesse Wever 2000 Judo Edwin Steringa Heerenveen MO18-73
FO M Jógvan  Páll Kristiansen 1986 Judo Føroyar MO18-73
DK M Kalle Friis-Hansen 2002 Politiets Judo Klub MO18-73
DK M Martin Kazarian 2001 Amager Judo Skole MO18-73
NL M Mika van Sinderen 2003 Judo Edwin Steringa Heerenveen MO18-73
DE M Moritz Bührmann 1999 TSV Kronshagen MO18-73
DK M Nikan Ahmadi 2001 Brøndby Judo Klub MO18-73
FO M Nikolai Sigurðsson 1995 Judo Føroyar MO18-73
SE M Noa Swanling 1999 Judoklubben National MO18-73
CZ M Ondrej SMATELKA 2000 JC Baník Ostrava MO18-73
NO M Simen Brunvatne 2002 Budosør MO18-73
SE M Thore Hägglund 1992 Judoklubben National MO18-73
DK M Tobias Spiel 2001 Amager Judo Skole MO18-73
SE M Vincent Sidebäck 1997 Uppsala Judoklubb MO18-73
SE M William Lindblad 2001 Landvetter Judoklubb MO18-73
FO M Aleksandur Christensen 2001 Judo Føroyar MO18-81
DE M András Németh 1997 RANDORI Berlin MO18-81
SE M Carl Björklund 2001 Borås Judo Club MO18-81
DK M Christian Hæstrup 1997 Sjelle-Skjørring IF judo MO18-81
GB M Connor Craig 2003 Isle of Man Judo MO18-81
DE M Constantin Strube, 1996 Judo Club Halle MO18-81
DK M Emil Dauglykke Wogensen 1993 Amager Judo Skole MO18-81
DE M Erik Becker 1997 Judo Saarlouis MO18-81
NO M Felipe Mesquita do Valle 1989 NJJK MO18-81
FO M Hans Jákup Glerfoss 1999 Klaksvig Judo Klubb MO18-81
SE M Hugo Stenersen 2000 Helsingborgs Judoklubb MO18-81
DK M Jesper Hjermitslev 2001 Kauri - Brønderslev Judoklub MO18-81
SE M Joacim Eberhardsson 1994 Staffanstorps Judoklubb MO18-81
FO M Jóan Petur Petersen 1995 Klaksvig Judo Klubb MO18-81
SE M Joel Hedenblad 2002 Aktiv Judo MO18-81
FO M Jógvan Andrias Joensen 2000 Klaksvig Judo Klubb MO18-81
DE M Julian Schade 1995 SFV Europa Braunschweig MO18-81
SE M Konrad Ljungqvist 2001 Aktiv Judo MO18-81
NO M Magnus Rabben 2002 IPPON NTG MO18-81
NO M Matias Kollerud 1996 IPPON NTG MO18-81
FO M Nicolaj Skoubo 1993 Judo Føroyar MO18-81
SY M Odai Almawardi   Syrien MO18-81
SE M Simon Mellander 1999 Judo Sundsvall MO18-81
SE M Tammar Abbud 1998 Judo Sundsvall MO18-81
SY M Tarek Nanaee   Syrien MO18-81
SE M Tim Nylander 1999 Göteborgs Judoklubb MO18-81
NL M Tobias Rosendaal 2000 Budo Sport Shizentai MO18-81
SE M Axel Oscarsson 2001 LUGI JUDOKLUBB MO18-90
SE M Erik Starfelt 2002 Judo Sundsvall MO18-90
SE M Erik Johansson 1994 LUGI JUDOKLUBB MO18-90
NO M Kornelius Eilertsen 2000 IPPON NTG MO18-90
DE M Leo Erdmann 2001 RANDORI Berlin MO18-90
GB M Liam Corlett 1992 Isle of Man Judo MO18-90
SE M Lucas Roswall 2003 Lidköpings budoklubb MO18-90
SY M Mazen Nanaee   Syrien MO18-90
SE M Nils Mattsson 2000 Stockholms judoklubb MO18-90
SE M Saeed Karimizadeh 1990 Judo Sundsvall MO18-90
FO M Sigmundur Johansen 1985 Judo Føroyar MO18-90
SE M Tor Berglund 1993 LUGI JUDOKLUBB MO18-90
DK M Alexander Mendez Larsen 2010 Amager Judo Skole MU10+34
NO M Oliver Hansen 2011 Haugesund Atletklubb MU10+34
DK M Aslan Usudur 2012 Århus Judo Klub MU10-21
DK M Bertram Georg Jung 2012 Amager Judo Skole MU10-21
DK M Storm  Andersen 2012 Amager Judo Skole MU10-21
DK M Gabriel Roy 2009 Amager Judo Skole MU10-24
DK M Joél Larsen 2010 Amager Judo Skole MU10-24
FI M Stefan Pekki 2011 Magas MU10-24
DK M Elias Bedford Nielsen 2010 Amager Judo Skole MU10-27
DE M Ferdinand Hoffmann 2010 Leipziger Sportlöwen e.V. MU10-27
DK M Liam Spruit 2012 Amager Judo Skole MU10-27
DK M Theodor Bille 2010 Amager Judo Skole MU10-27
NO M Axel Aamodt 2010 IPPON NTG MU10-30
DE M Hannes Voßler 2010 Leipziger Sportlöwen e.V. MU10-30
DK M Mikkel Franco 2010 Amager Judo Skole MU10-30
FI M Muhammad Balayev 2010 Magas MU10-30
LV M Nikita Zagorskis 2010 Satori Dojo MU10-30
DE M Paul Sievert 2010 PSV Merseburg MU10-30
DK M Thor Koch 2011 Århus Judo Klub MU10-30
LV M Aleksandrs Kruze 2010 Satori Dojo MU10-34
SE M Cornelius Isberg 2010 Stockholms judoklubb MU10-34
DK M Jamal Aziz 2010 Amager Judo Skole MU10-34
SE M Karl Gruber 2010 Staffanstorps Judoklubb MU10-34
DK M Viktor Gutowski 2010 Amager Judo Skole MU10-34
SE M Erik Rosenkrans 2008 IK Södra MU12+46
NO M Frederik Isdahl 2008 Haugesund Atletklubb MU12+46
FI M Stefan Pekki 2011 Magas MU12-24
DK M Tristan Runge 2009 Holbæk Budo Skole MU12-27
SE M Adam Kostoev 2009 Staffanstorps Judoklubb MU12-30
DK M Alexander Lindbjerg 2009 Mitani MU12-30
DK M Angus Molnar 2008 Amager Judo Skole MU12-30
DK M Bjørn Koch 2009 Århus Judo Klub MU12-30
FO M Byrgi Malaki Chi Petersen 2008 Havnar Judofelag MU12-30
RU M Denis Ibragimov 2008 Sport klub I-Legion MU12-30
RU M Egor Bykovskiy 2009 Sport klub I-Legion MU12-30
DK M Elias Koefoed 2009 Halsnæs Judo MU12-30
DE M Ernesto Rosenkranz 2009 Leipziger Sportlöwen e.V. MU12-30
DE M Fritz Jaeger 2008 Judoteam Burgenlandkreis MU12-30
DK M Furkan Ôzer 2009 Brøndby Judo Klub MU12-30
RU M Ivan Kuznetsov 2009 Sport klub I-Legion MU12-30
NL M John vincent  Kuipers 2008 Judo Edwin Steringa Heerenveen MU12-30
DK M Jonas Koefoed 2009 Halsnæs Judo MU12-30
FO M Kjartan Gray 2008 Havnar Judofelag MU12-30
DE M Leo Schulze 2009 JC “Samura” Oranienburg MU12-30
FO M Leon Kristian D. Dam 2008 Havnar Judofelag MU12-30
DE Roan Bischof 2008 Leipziger Sportlöwen e.V. MU12-30
FI M Samir Balayev 2008 Magas MU12-30
FI M Abdul-Aziz Daurbekov 2009 Magas MU12-34
DE M Anton Beck 2008 Leipziger Sportlöwen e.V. MU12-34
DK M Dogan Usudur 2009 Århus Judo Klub MU12-34
DE M Edo Dieckmann 2009 Leipziger Sportlöwen e.V. MU12-34
DE M Hannes Schürer 2009 Leipziger Sportlöwen e.V. MU12-34
DK M Hannibal Skovbye 2008 Gladsaxe MU12-34
GB M Jack Milligan 2008 Wirral Judo Club MU12-34
CZ M Jakub VALOSEK 2008 JC Baník Ostrava MU12-34
DK M Oliver Trailovic 2009 Halsnæs Judo MU12-34
DK M Oliver Holmgaard 2008 Halsnæs Judo MU12-34
DK M Pelle Nordberg 2009 Amager Judo Skole MU12-34
NL M Thijn Leistra 2008 Judoteam Veendam MU12-34
SE M Wilson Terra Froberg 2009 Take Down JC Malmö MU12-34
DK M Zander Petersen 2009 Fredericia Judo MU12-34
DE M Arthur Mensching, 2008 Judo Club Halle MU12-38
NO M Edward Leo Gabrielsen 2008 IPPON NTG MU12-38
RU M Egor Kuznetsov 2009 Sport klub I-Legion MU12-38
DK M Felix Åside 2008 Amager Judo Skole MU12-38
NL M Ginato Florencia 2008 Judo vereniging Ijsselmeer MU12-38
SE M Leo Pehrson 2012 IK Södra MU12-38
SE M Marsel Tihomirov 2008 IK Södra MU12-38
NO M Nino Gubberud 2008 IPPON NTG MU12-38
NL M Rens Loohuis 2008 Stichting Judosport Oost MU12-38
DK M Samuel Omø 2009 BRØNSHØJ JUDO CLUB MU12-38
DK M Stefan Gudmann 2009 Amager Judo Skole MU12-38
NL M Ties van Woensel 2009 Team Coolen MU12-38
CZ M Tomas MAREC 2008 JC Baník Ostrava MU12-38
DK M Torkil Thorbek 2008 Amager Judo Skole MU12-38
NO M Vegard Stensen 2009 Haugesund Atletklubb MU12-38
DK M Einar Andersen 2009 Århus Judo Klub MU12-42
NL M Ivan Terpstra 2008 Judo Edwin Steringa Heerenveen MU12-42
SE M Max Glans 2008 Staffanstorps Judoklubb MU12-42
FO M Milan   Guðjonsson 2009 Klaksvig Judo Klubb MU12-42
NO M Thomas Isdahl 2008 Haugesund Atletklubb MU12-42
DE M Artur Eist 2008 JC “Samura” Oranienburg MU12-46
SE M Kalle Mattsson 2009 Stockholms judoklubb MU12-46
DE M Manuel Thomas 2009 Leipziger Sportlöwen e.V. MU12-46
CZ M Simon ZWILLING 2008 JC Baník Ostrava MU12-46
DE M  Michael Steigmann 2005 HT 16 MU15+66
PL M Aleksander Dudek 2005 UKS Orkan Judo Sochaczew MU15+66
DK M Cosmo Villume Vallentin Lassen 2005 Holbæk Budo Skole MU15+66
DE M Erik Dukow 2005 TSV Kronshagen MU15+66
SE M Jonathan Thyberg 2005 IK Södra MU15+66
DE M Nikita Nikitenko 2005 TSV Kronshagen MU15+66
SE M Saikhan Bayarsaikhan 2006 Helsingborgs Judoklubb MU15+66
CZ M Simon FULCENEC 2005 JC Baník Ostrava MU15+66
DE M  Phillip Elzer 2007 HT 16 MU15-34
FI M Abdul-Aziz Daurbekov 2009 Magas MU15-34
SE M Aleksei Morozov 2007 SPIF MU15-34
GB M Brad Woolcock 2007 East Yorkshire Judo Academy MU15-34
NL M Matthijs Vos 2007 Judoteam Veendam MU15-34
SE M Oscar Eriksson 2005 Borlänge Judo Klub MU15-34
DK M Silas Penninga 2007 Lyngby Judo Klub MU15-34
SE M Theo Kristoffersson 2007 Sandby Judo Club MU15-34
NO M Torstein Brekke-Jenssen 2007 IPPON NTG MU15-34
SE M Albin Forselius 2006 IKVM MU15-38
SE M Alexander Mårlöv 2007 Stockholms judoklubb MU15-38
DK M Anton Birlund 2007 Amager Judo Skole MU15-38
DE M Anton Türk 2007 Leipziger Sportlöwen e.V. MU15-38
SE M Elias Ahlquist 2007 Staffanstorps Judoklubb MU15-38
DK M Farouk Ashtiwi 2007 Holbæk Budo Skole MU15-38
CZ M Filip BURANYC 2005 JC Baník Ostrava MU15-38
NL M Gerhard Roerink 2007 Stichting Judosport Oost MU15-38
SE M Hugo Videla Wretblad 2007 Staffanstorps Judoklubb MU15-38
DE M Jacob Caro 2006 T.H. Eilbeck MU15-38
DE M Kalle Richter 2006 Judoteam Burgenlandkreis MU15-38
DE M Kostja Buchmeyer 2007 TSV Kronshagen MU15-38
DE M Leo Sievert 2007 PSV Merseburg MU15-38
NL M Leon Bax 2007 Judoteam Veendam MU15-38
SE M Linus Norlin 2007 Salsjö MU15-38
DK M Marcus Hammer Lange 2007 Århus Judo Klub MU15-38
SE M Marlon Dohlmann 2006 Staffanstorps Judoklubb MU15-38
FO M Martin Berg 2006 Klaksvig Judo Klubb MU15-38
NL M Max Wegdam 2007 Stichting Judosport Oost MU15-38
DK M Mika Steen Thrane 2007 Lyngby Judo Klub MU15-38
DK M Mikkel Møll 2007 Århus Judo Klub MU15-38
SE M Narek Vardanian 2007 Take Down JC Malmö MU15-38
NL M Nils van Oostrum 2006 Judoteam Veendam MU15-38
DE M Paul Speiser 2006 Judoteam Burgenlandkreis MU15-38
DE M Tino Lehnik 2006 Leipziger Sportlöwen e.V. MU15-38
CZ M Tomas VONTOR 2006 JC Baník Ostrava MU15-38
DE M Gideon Tansingco 2007 Bramfelder SV MU15-42
DK M Hector Conrad 2007 Århus Judo Klub MU15-42
SE M Henry Ghisler 2006 Stockholms judoklubb MU15-42
NL M Ivan Terpstra 2008 Judo Edwin Steringa Heerenveen MU15-42
SE M Leo Andersson 2006 Karlstad Judoklubb MU15-42
DK M Lucas Penninga 2005 Lyngby Judo Klub MU15-42
NL M Luuk Mannebeek 2007 Stichting Judosport Oost MU15-42
DK M Magni Koch 2007 Århus Judo Klub MU15-42
DK M Mathias Rosenkvist 2005 Mitani MU15-42
DE M Moritz Beck 2005 Leipziger Sportlöwen e.V. MU15-42
NL M Nick Brouwer 2005 Budo Sport Shizentai MU15-42
NL M Nick ter Brugge 2006 Judoteam Veendam MU15-42
NL M Ruben Vos 2006 Judoteam Veendam MU15-42
DK M Sebastian Petersen 2006 Fredericia Judo MU15-42
DK M Theis Sztuk Slotved 2007 Hvidovre Judo Klub MU15-42
SE M Theodor Nyman 2007 LUGI JUDOKLUBB MU15-42
NL M Tim Dekker 2007 Budo Sport Shizentai MU15-42
SE M Viktor Ohled 2006 Staffanstorps Judoklubb MU15-42
FI M Vili Saareskari 2005 Team Finland MU15-42
SE M Vincent Lundberg 2007 Stockholms judoklubb MU15-42
SE M William Ekeroth 2005 Karlstad Judoklubb MU15-42
DK M Aksel Birlund 2005 Amager Judo Skole MU15-46
SE M Alex Bujukliev 2006 Olofström JK MU15-46
NO M Andreas Rabben 2007 IPPON NTG MU15-46
DK M Benjamin Spiel 2006 Amager Judo Skole MU15-46
FO M Brandur Sóleyarson 2007 Klaksvig Judo Klubb MU15-46
DK M Daniel Andrasevic 2007 Halsnæs Judo MU15-46
NL M Daan Pot 2005 Judoschool Pot MU15-46
DE M Eric Lichtblau, 2005 Judo Club Halle MU15-46
CZ M Jakub HUVAR 2006 JC Baník Ostrava MU15-46
DE M Jan Lichtblau, 2005 Judo Club Halle MU15-46
NL M Jouke Snippe 2006 Stichting Judosport Oost MU15-46
NL M Justin Booij 2006 Judoteam Veendam MU15-46
SE M Ludvig Sjövall 2006 LUGI JUDOKLUBB MU15-46
DK M Malte Schmidt Rasmussen 2006 Amager Judo Skole MU15-46
DK M Malthe Sixtus 2006 Århus Judo Klub MU15-46
DK M Marcus Penninga 2005 Lyngby Judo Klub MU15-46
CZ M Michal MEIXNER 2006 JC Baník Ostrava MU15-46
RU M Mikhail Nechaev 2007 Sport klub I-Legion MU15-46
DK M Oliver Nørskov 2006 Fredericia Judo MU15-46
DK M Sebastian Lindquist 2006 BRØNSHØJ JUDO CLUB MU15-46
DK M Simon Andersen 2006 Amager Judo Skole MU15-46
FO M Svein  Asbjarnarson 2007 Sunda Juofelag MU15-46
BE M Tibo Linthout 2006 Judoclub Sinaai MU15-46
NL M Tijs Kubbenga 2007 Judoteam Veendam MU15-46
NO M Vetle Fredriksen 2005 IPPON NTG MU15-46
DK M Victor Bjørn Pedersen 2007 Ramløse Judo MU15-46
SE M Viggo Granberg 2006 Borås Judo Club MU15-46
RU M Vsevolod Kasianenko 2007 Sport klub I-Legion MU15-46
NL M Yorben Pereboom 2006 Stichting Judosport Oost MU15-46
DK M Adam Trailovic 2006 Halsnæs Judo MU15-50
SE M August Gamreli 2006 IK Södra MU15-50
RU M Dmitrii Skokov 2006 Sport klub I-Legion MU15-50
DE M Felix Damm 2007 TSV Kronshagen MU15-50
CZ M Filip CEBIK 2005 JC Baník Ostrava MU15-50
DK M Jonas Nydam Møller 2007 Fredericia Judo MU15-50
GB M Joshua Hughes 3006 Wirral Judo Club MU15-50
NL M Leco Terpstra 2005 Judo Edwin Steringa Heerenveen MU15-50
NL M Leon Boltendal 2006 Judoteam Veendam MU15-50
FI M Lucas Honkanen 2006 Kerimäen Judonoko MU15-50
DK M Mads Gjerløv 2006 Amager Judo Skole MU15-50
DK M Magnus Stoltenberg 2006 Amager Judo Skole MU15-50
NL M Mart Leistra 2007 Judoteam Veendam MU15-50
SE M Mateo Jönsson Valdes 2005 Staffanstorps Judoklubb MU15-50
DK M Matthæus Keuer 2007 Halsnæs Judo MU15-50
FI M Mikael Vinko 2007 Team Finland MU15-50
FI M Olli Lahti 2006 Team Finland MU15-50
FI M Oskari Heiskanen 2006 Team Finland MU15-50
SE M Ossian Brandin 2007 Staffanstorps Judoklubb MU15-50
NL M Sietse Prikken 2007 Budo Sport Shizentai MU15-50
GB M Adam Gregory 2006 Wirral Judo Club MU15-55
DK M Altay Erson Er 2005 BRØNSHØJ JUDO CLUB MU15-55
DE M Bela Buchmeyer 2005 TSV Kronshagen MU15-55
PL M Eryk  Osiński 2005 UKS Orkan Judo Sochaczew MU15-55
NL M Hugo Hesselink 2005 Stichting Judosport Oost MU15-55
GB M James Hindle 2005 East Yorkshire Judo Academy MU15-55
CZ M Jiri CECH 2005 JC Baník Ostrava MU15-55
SE M Kim Aspelin 2005 IK Södra MU15-55
SE M Luka Trifkovic 2006 Stockholms judoklubb MU15-55
GB M Nathan Kennaugh 2005 Wirral Judo Club MU15-55
SE M Ossian Kullman 2005 LUGI JUDOKLUBB MU15-55
CZ M Petr CALETKA 2005 JC Baník Ostrava MU15-55
NL M Ralph Kremer 2005 Judoteam Veendam MU15-55
GB M Robert Waring 2007 Wirral Judo Club MU15-55
SE M Rocko Kostopoulos 2006 Borås Judo Club MU15-55
FI M Roope Isoranta 2006 Team Finland MU15-55
SE M Said-Magomed Munaev 2006 Helsingborgs Judoklubb MU15-55
GB M William Stables 2005 Wirral Judo Club MU15-55
DE M Adrian Heinrich, 2005 Judo Club Halle MU15-60
SE M Elias Wassholm 2005 Helsingborgs Judoklubb MU15-60
SE M Hannes Hedenblad 2005 Aktiv Judo MU15-60
NL M Leon Fransens 2006 Judoteam Veendam MU15-60
RU M Mikhail Lurkov 2005 Sport klub I-Legion MU15-60
DE M Paul Raabs, 2005 Judo Club Halle MU15-60
NL M Pim Meijer 2005 Budo Sport Shizentai MU15-60
SE M Rasmus Jimmerholt 2005 IK Södra MU15-60
NL M Thomas Jansen 2006 Judo vereniging Ijsselmeer   MU15-60
DK M Victor Lund 2005 Fredericia Judo MU15-60
GB M William Gregson 2005