nation gender name name2 year clubname code
SE F Andrea Mocanoski 2006 Aktiv Judo WU15-57
SE F Gretha Ôstlind 2003 Aktiv Judo WO18-57
SE F Gretha Ôstlind 2003 Aktiv Judo WU18-57
SE M Hannes Hedenblad 2005 Aktiv Judo MU15-60
SE M Joel Hedenblad 2002 Aktiv Judo MO18-81
SE M Joel Hedenblad 2002 Aktiv Judo MU18-81
SE M Johan Johansson   Aktiv Judo Coach
SE M Konrad Ljungqvist 2001 Aktiv Judo MO18-81
SE M Magnus Ljungqvist   Aktiv Judo Coach
SE M Maxim Mocanoski 2004 Aktiv Judo MU18-81
SE M Melker Ljungqvist 2003 Aktiv Judo MU18-81
SE F Moa Wennstam 2003 Aktiv Judo WO18-48
SE F Moa Wennstam 2003 Aktiv Judo WU18-48
SE F Nellie Ernst 2004 Aktiv Judo WU18-48
SE F Nora Nyby 2003 Aktiv Judo WO18-63
SE F Nora Nyby 2003 Aktiv Judo WU18-63
SE F Rebecca Sandberg 2002 Aktiv Judo WO18-63
SE F Rebecca Sandberg 2002 Aktiv Judo WU18-63
SE M Richard Ernst   Aktiv Judo Coach
SE F Wilda Wittgren 2007 Aktiv Judo WU15-52
DK M Aksel Birlund 2005 Amager Judo Skole MU15-46
DK M Aksel Birlund 2005 Amager Judo Skole MU18-46
DK M Alexander Olsen 2001 Amager Judo Skole MO18-73
DK M Alexander Mendez Larsen 2010 Amager Judo Skole MU10+34
DK F Amelia Aziz 2012 Amager Judo Skole WU10-22
DK M Angus Molnar 2008 Amager Judo Skole MU12-30
DK M Anton Birlund 2007 Amager Judo Skole MU15-38
DK F Astrid Andersen 2011 Amager Judo Skole WU10-28
DK M Benjamin Spiel 2006 Amager Judo Skole MU15-46
DK M Bertram Georg Jung 2012 Amager Judo Skole MU10-21
DK F Celina Guldbrandsen 2010 Amager Judo Skole WU10+32
DK M Djoni Askham 2003 Amager Judo Skole MO18-60
DK M Djoni Askham 2003 Amager Judo Skole MU18-60
DK M Elias Bedford Nielsen 2010 Amager Judo Skole MU10-27
DK F Ellen Oddershede 2010 Amager Judo Skole WU10-28
DK M Emil Dauglykke Wogensen 1993 Amager Judo Skole MO18-81
DK M Felix Åside 2008 Amager Judo Skole MU12-38
DK F Frida Rothe Gielfeldt 2009 Amager Judo Skole WU12-28
DK M Gabriel Roy 2009 Amager Judo Skole MU10-24
DK F Iben Melchiorsen 2009 Amager Judo Skole WU12-28
DK F Ingrid Komodowski 2008 Amager Judo Skole WU12-36
DK F Ingrid Komodowski 2008 Amager Judo Skole WU15-36
DK M Jamal Aziz 2010 Amager Judo Skole MU10-34
DK M Joél Larsen 2010 Amager Judo Skole MU10-24
DK M Liam Spruit 2012 Amager Judo Skole MU10-27
DK M Loke Jeppson 2004 Amager Judo Skole MU18-66
DK M Mads Gjerløv 2006 Amager Judo Skole MU15-50
DK M Magnus Stoltenberg 2006 Amager Judo Skole MU15-50
DK M Malte Schmidt Rasmussen 2006 Amager Judo Skole MU15-46
DK M Martin Kazarian 2001 Amager Judo Skole MO18-73
DK M Mathias Krabholm   Amager Judo Skole Coach
DK M Mikkel Franco 2010 Amager Judo Skole MU10-30
DK M Mikkel Stoltenberg 2002 Amager Judo Skole MU18-73
DK F Nicoline Baasch Førsterling 2006 Amager Judo Skole WU15-40
DK M Oskar De Vriendt 2002 Amager Judo Skole MU18-55
DK M Oskar Güleryüz 2004 Amager Judo Skole MU18-66
DK M Pelle Nordberg 2009 Amager Judo Skole MU12-34
DK F Sara Friis Kort 2010 Amager Judo Skole WU10+32
DK M Simon Andersen 2006 Amager Judo Skole MU15-46
DK M Simon Andersen 2006 Amager Judo Skole MU18-46
DK M Stefan Gudmann 2009 Amager Judo Skole MU12-38
DK M Storm  Andersen 2012 Amager Judo Skole MU10-21
DK M Theodor Bille 2010 Amager Judo Skole MU10-27
DK M Tobias Spiel 2001 Amager Judo Skole MO18-73
DK M Torkil Thorbek 2008 Amager Judo Skole MU12-38
DK M Viktor Gutowski 2010 Amager Judo Skole MU10-34
NL M Michel Wandel   Bliemer Arashi Sport Coach
NL F Vera Wandel 2005 Bliemer Arashi Sport WU15-36
SE F Agnes Eriksson 2002 Borlänge Judo Klub WO18-70
SE F Agnes Eriksson 2002 Borlänge Judo Klub WU18-70
SE M Michaela Eriksson   Borlänge Judo Klub Coach
SE M Oscar Eriksson 2005 Borlänge Judo Klub MU15-34
SE M Carl Edvinsson 1998 Borås Judo Club CAMP
SE M Carl Björklund 2001 Borås Judo Club MO18-81
SE M Emil Henriksson 2000 Borås Judo Club MO18-60
SE M Felix Björklund 2003 Borås Judo Club MU18-73
SE M Jacob Nejderås 2002 Borås Judo Club CAMP
SE M John Bodeklint 2004 Borås Judo Club MU18-50
SE M John Johansson 2004 Borås Judo Club MU18-66
SE M Kaj Björklund   Borås Judo Club Coach
SE M Masiollah Maqsoudi 1997 Borås Judo Club CAMP
SE M Oskar Sturesson 2007 Borås Judo Club CAMP
SE M Rocko Kostopoulos 2006 Borås Judo Club MU15-55
SE F Tova Granberg 2003 Borås Judo Club WO18-52
SE F Tova Granberg 2003 Borås Judo Club WU18-52
SE M Viggo Granberg 2006 Borås Judo Club MU15-46
SE M William Björklund 1997 Borås Judo Club CAMP
SE F Ylva Jörgensen 2006 Borås Judo Club WU15-48
DE M Alexander Geier 2004 Bramfelder SV MU18-60
DE F Emily Göddeke 2003 Bramfelder SV WU18-57
DE M Genesis Höllisch 2003 Bramfelder SV MU18-60
DE M Gideon Tansingco 2007 Bramfelder SV MU15-42
DE M Gunnar Losch   Bramfelder SV Coach
DE F Kathalina Bartmeier 2005 Bramfelder SV WU15-52
DE F Lily Schertel 2004 Bramfelder SV WU18-63
DE F Lisbeth Haustein 2002 Bramfelder SV WU18-48
DE F Nele  Holthusen 2005 Bramfelder SV WU15-48
DE M Tim Haaso 2004 Bramfelder SV MU18-60
DE M Tobias Zeuke   Bramfelder SV Coach
DE F Dulce Moreno 2004 Braunschweiger JC WU18-57
DE M Kai  Desgranges   Braunschweiger JC Coach
DE F Lilian Hartmann 2004 Braunschweiger JC WU18-48
DE F Maike Hasse 2004 Braunschweiger JC WU18-70
DE M Noah Yoshiwaza 2005 Braunschweiger JC MU18-66
DE M Vico  von der Osten 2004 Braunschweiger JC MU18-55
DE M Vincent Basse 2004 Braunschweiger JC MU18-66
DK M Andreas Fonsner 2002 Brøndby Judo Klub MU18-66
DK M Emil Atan 2002 Brøndby Judo Klub MU18+81
DK M Furkan Ôzer 2009 Brøndby Judo Klub MU12-30
DK M Nikan Ahmadi 2001 Brøndby Judo Klub MO18-73
DK F Alice Sloth Hansen 2008 BRØNSHØJ JUDO CLUB WU12-32
DK M Altay Erson Er 2005 BRØNSHØJ JUDO CLUB MU15-55
DK M Altay Erson Er 2005 BRØNSHØJ JUDO CLUB MU18-55
DK F Aylin Er 2003 BRØNSHØJ JUDO CLUB WU18-57
DK F Gertrud Sloth Hansen 2006 BRØNSHØJ JUDO CLUB CAMP
DK F Helene Møller Christensen 1997 BRØNSHØJ JUDO CLUB WO18-70
DK F Isabella Lauritsen 2001 BRØNSHØJ JUDO CLUB WO18-70
DK M Jens Bohn 2000 BRØNSHØJ JUDO CLUB MO18-73
DK M Julius Victor Rosenberg 2004 BRØNSHØJ JUDO CLUB MU18-55
DK F Laura Antvorskov 2002 BRØNSHØJ JUDO CLUB WU18-70
DK F Lærke Josephsen 2001 BRØNSHØJ JUDO CLUB WO18-63
DK M Marcus Poulsen 2004 BRØNSHØJ JUDO CLUB MU18-81
DK M Morgan Aagaard Errboe 2004 BRØNSHØJ JUDO CLUB MU18-55
DK M Samuel Omø 2009 BRØNSHØJ JUDO CLUB MU12-38
DK M Sebastian Lindquist 2006 BRØNSHØJ JUDO CLUB MU15-46
DK M Thomas Hansen   BRØNSHØJ JUDO CLUB Coach
NL F Bente Lueb 2003 Budo Sport Shizentai WU18-52
NL M Damian van Mierlo 2002 Budo Sport Shizentai MO18-66
NL M Damian van Mierlo 2002 Budo Sport Shizentai MU18-66
NL F Julia Dekker 2005 Budo Sport Shizentai WU15+57
NL F Julia Dekker 2005 Budo Sport Shizentai WU18-63
NL M Nick Brouwer 2005 Budo Sport Shizentai MU15-42
NL M Nick Brouwer 2005 Budo Sport Shizentai MU18-43
NL M Pim Meijer 2005 Budo Sport Shizentai MU15-60
NL M Sietse Prikken 2007 Budo Sport Shizentai MU15-50
NL M Thom Peters 2004 Budo Sport Shizentai MU18-60
NL M Tim Dekker 2007 Budo Sport Shizentai MU15-42
NL M Tim Winter 2004 Budo Sport Shizentai MU18-46
NL M Tobias Rosendaal 2000 Budo Sport Shizentai MO18-81
NL M Tony van den Berg   Budo Sport Shizentai Coach
DE M Christian Corrigeux   Budokan Lübeck e.V. Coach
DE M David Ickes 2002 Budokan Lübeck e.V. MU18-55
DE F Melissa Corrigeux 2001 Budokan Lübeck e.V. WO18-52
DE M Vladimir Wandtke   Budokan Lübeck e.V. Coach
NO M Daniel Nommedal Olsen 2000 Budosør MO18-55
NO M Kjell Olsen   Budosør Coach
NO M Simen Brunvatne 2002 Budosør MO18-73
NO M Simen Brunvatne 2002 Budosør MU18-73
GB F Jo Crowley   Ealing Judo Club Coach
GB F Natasha Glassford 1988 Ealing Judo Club WO18-63
GB M Brad Woolcock 2007 East Yorkshire Judo Academy MU15-34
GB M Danny Kissenisky   East Yorkshire Judo Academy Coach
GB M Dave Jackson    East Yorkshire Judo Academy Coach
GB F Ellesha Tennison 2004 East Yorkshire Judo Academy WU18-52
GB F Ellie Morris 2004 East Yorkshire Judo Academy WU18-57
GB F Gracie Wilson 2006 East Yorkshire Judo Academy WU15+57
GB F Holly Bentham 2000 East Yorkshire Judo Academy WO18-63
GB M James Hindle 2005 East Yorkshire Judo Academy MU15-55
GB F Madeleine Kissenisky 2006 East Yorkshire Judo Academy WU15-48
GB M Mason Campbell 2004 East Yorkshire Judo Academy MU18-60
GB M Sean Tooby 2002 East Yorkshire Judo Academy MU18+81
GB M Tommy Jackson 2004 East Yorkshire Judo Academy MU18-55
DK F Anne Kastrup 2007 Fredericia Judo WU15-52
DK M Christian Andersen   Fredericia Judo Coach
DK M Christian Andersen 2001 Fredericia Judo MO18-73
DK M Daniel Berthelsen   Fredericia Judo Coach
DK M Jonas Nydam Møller 2007 Fredericia Judo MU15-50
DK M Lasse Svane Weimar   Fredericia Judo Coach
DK F Lærke Helmer 2008 Fredericia Judo WU12-32
DK F Mai Nørskov 2006 Fredericia Judo WU15-48
DK M Oliver Nørskov 2006 Fredericia Judo MU15-46
DK M Sebastian Petersen 2006 Fredericia Judo MU15-42
DK M Victor Lund 2005 Fredericia Judo MU15-60
DK M Zander Petersen 2009 Fredericia Judo MU12-34
DK F Chillie Vedenlov 2009 Gladsaxe WU12-25
DK M Hannibal Skovbye 2008 Gladsaxe MU12-34
DK F Monika Nielsen   Gladsaxe Coach
SE M Max Christiansson 2004 Göteborgs Judoklubb MU18-55
SE M Oskar Vinterskog Danielsson 2002 Göteborgs Judoklubb MU18-73
SE M Pierre Christiansson   Göteborgs Judoklubb Coach
SE M Pierre Christiansson   Göteborgs Judoklubb Coach
SE M Tim Nylander 1999 Göteborgs Judoklubb MO18-81
DK M Adam Trailovic 2006 Halsnæs Judo MU15-50
DK M Alexander Feldborg   Halsnæs Judo Coach
DK M Alexander Feldborg 2002 Halsnæs Judo MU18-73
DK M Daniel Andrasevic 2007 Halsnæs Judo MU15-46
DK M Elias Koefoed 2009 Halsnæs Judo MU12-30
DK M Ivica Stimac   Halsnæs Judo Coach
DK M Jonas Koefoed 2009 Halsnæs Judo MU12-30
DK M Kenni Dam   Halsnæs Judo Coach
DK M Matthæus Keuer 2007 Halsnæs Judo MU15-50
DK M Milan Trajkovic   Halsnæs Judo Coach
DK M Oliver Trailovic 2009 Halsnæs Judo MU12-34
DK M Oliver Holmgaard 2008 Halsnæs Judo MU12-34
NO M Adlan Ezerhanov 2002 Haugesund Atletklubb MU18-66
NO M Arnstein Brekke   Haugesund Atletklubb Coach
NO M Daniel Hestvik 2003 Haugesund Atletklubb MU18-60
NO M Daniel Isdahl 2004 Haugesund Atletklubb MU18-73
NO M Frederik Isdahl 2008 Haugesund Atletklubb MU12+46
NO M Jonas Langesæter 2004 Haugesund Atletklubb MU18-73
NO M Khasan DudorKhanov 2001 Haugesund Atletklubb MO18-66
NO M Khusein  DudorKhanov 2001 Haugesund Atletklubb MO18-66
NO F Mari Stensen 2005 Haugesund Atletklubb WU15-52
NO M Oliver Hansen 2011 Haugesund Atletklubb MU10+34
NO M Simen Brekke 2004 Haugesund Atletklubb MU18-66
NO M Thomas Isdahl 2008 Haugesund Atletklubb MU12-42
NO M Vegard Stensen 2009 Haugesund Atletklubb MU12-38
FO M Byrgi Malaki Chi Petersen 2008 Havnar Judofelag MU12-30
FO M Kjartan Gray 2008 Havnar Judofelag MU12-30
FO M Leon Kristian D. Dam 2008 Havnar Judofelag MU12-30
FO M Rolan Vogt   Havnar Judofelag Coach
SE M Boris Termaten 2004 Helsingborgs Judoklubb MU18-66
SE M Elias Wassholm 2005 Helsingborgs Judoklubb MU15-60
SE M Hugo Stenersen 2000 Helsingborgs Judoklubb MO18-81
SE M Johan Lövehed   Helsingborgs Judoklubb Coach
SE M Said-Magomed Munaev 2006 Helsingborgs Judoklubb MU15-55
SE M Saikhan Bayarsaikhan 2006 Helsingborgs Judoklubb MU15+66
SE F Thea Hurtig 2002 Helsingborgs Judoklubb WU18-63
DK M Abdellaaziz Hammadi 1990 Hillerød MO18-73
DK M Emil Christiansen 2003 Hjørring Judo Klub MO18-73
DK M Emil Christiansen 2003 Hjørring Judo Klub MU18-73
DK M Jan Christiansen   Hjørring Judo Klub Coach
DK M Cosmo Villume Vallentin Lassen 2005 Holbæk Budo Skole MU15+66
DK M Farouk Ashtiwi 2007 Holbæk Budo Skole MU15-38
DK M Mads Møller 2002 Holbæk Budo Skole MU18-81
DK M Radwan  Zouki   Holbæk Budo Skole Coach
DK M Tristan Runge 2009 Holbæk Budo Skole MU12-27
DK M Heino Sørensen   Horsens Judo Klub Coach
DK F Silke Schwartz Sørensen 2005 Horsens Judo Klub WU15-52
DE F  Janine Hardenberg 2005 HT 16 WU15-48
DE M  Kaan Arman 2002 HT 16 MU18+81
DE F  Marie Ulrich 2002 HT 16 WU18-63
DE M  Michael Steigmann 2005 HT 16 MU15+66
DE M  Phillip Elzer 2007 HT 16 MU15-34
DE M  Walter Elzer 2004 HT 16 MU18-55
DE M Dennis Blödorn   HT 16 Coach
DK M H-C Slotved   Hvidovre Judo Klub Coach
DK M Niklas Betzer 2004 Hvidovre Judo Klub MU18-43
DK M Theis Sztuk Slotved 2007 Hvidovre Judo Klub MU15-42
SE F Alma Lengyel 2006 IK Södra WU15-48
SE F Angel Wallentin 2002 IK Södra WU18-57
SE M August Gamreli 2006 IK Södra MU15-50
SE M Erik Rosenkrans 2008 IK Södra MU12+46
SE M Felix Braats 2004 IK Södra MU18-66
SE F Hanna Babulfath 2008 IK Södra WU12-44
SE M Jim Jimmerholt   IK Södra Coach
SE M Jonathan Thyberg 2005 IK Södra MU15+66
SE M Kevin Aspelin 2003 IK Södra MU18-66
SE M Kim Aspelin 2005 IK Södra MU15-55
SE M Leo Pehrson 2012 IK Södra MU12-38
SE M Marsel Tihomirov 2008 IK Södra MU12-38
SE M Rasmus Jimmerholt 2005 IK Södra MU15-60
SE F Tara Babulfath 2006 IK Södra WU15-40
SE M Thomas Persson   IK Södra Coach
SE F Tora Allersten 2006 IK Södra WU15-40
SE F Weronica Galatz 2006 IK Södra WU15-48
SE Adam Lachner 2003 IKVM MU18-55
SE M Albin Forselius 2006 IKVM MU15-38
SE M Erik Wretborn 2001 IKVM MO18-73
SE M Jacob Lachner 2001 IKVM MO18-66
SE M Sebastian Jansson   IKVM Coach
SE F Vilda Backlund 2005 IKVM WU15-48
NO M Alexander Aamodt   IPPON NTG Coach
NO M Andreas Rabben 2007 IPPON NTG MU15-46
NO M Axel Aamodt 2010 IPPON NTG MU10-30
NO M Edward Leo Gabrielsen 2008 IPPON NTG MU12-38
NO F Emily Lea Gabrielsen 2011 IPPON NTG WU10-20
NO F Hedda Aamodt 2004 IPPON NTG WU18-48
NO M Håkon Wirak 2002 IPPON NTG MO18-60
NO M Håkon Wirak 2002 IPPON NTG MU18-60
NO M Jostein 2003 IPPON NTG MU18-73
NO M Kornelius Eilertsen 2000 IPPON NTG MO18-90
NO M Kristian Rabben 2003 IPPON NTG MO18-55
NO M Kristian Rabben 2003 IPPON NTG MU18-55
NO F Lea Gubberud 2011 IPPON NTG WU10-28
NO M Magnus Rabben 2002 IPPON NTG MO18-81
NO M Magnus Rabben 2002 IPPON NTG MU18-81
NO M Marcus Romnæs 2004 IPPON NTG MU18-50
NO M Martin Brekke-Jenssen 2004 IPPON NTG MU18-55
NO M Matias Kollerud 1996 IPPON NTG MO18-81
NO M Mats Sommervold 2000 IPPON NTG MO18-66
NO M Nino Gubberud 2008 IPPON NTG MU12-38
NO M Sergio Mansilla García 1993 IPPON NTG MO18-66
NO M Torstein Brekke-Jenssen 2007 IPPON NTG MU15-34
NO M Tron Gubberud   IPPON NTG Coach
NO M Vetle Fredriksen 2005 IPPON NTG MU15-46
NO M Vetle Fredriksen 2005 IPPON NTG MU18-46
GB M Chris Horton   Isle of Man Judo Coach
GB M Christopher Horton 1982 Isle of Man Judo MO18+90
GB M Connor Craig 2003 Isle of Man Judo MO18-81
GB M Connor Craig 2003 Isle of Man Judo MU18-81
GB M Liam Corlett 1992 Isle of Man Judo MO18-90
DE F Arlette Pfister 2009 JC “Samura” Oranienburg WU12-44
DE M Artur Eist 2008 JC “Samura” Oranienburg MU12-46
DE F Elisa Grové 2011 JC “Samura” Oranienburg WU10-28
DE F Jasmin Glenz 2010 JC “Samura” Oranienburg WU10-32
DE F Lenna Viehrig 2010 JC “Samura” Oranienburg WU10-25
DE M Leo Schulze 2009 JC “Samura” Oranienburg MU12-30
DE F Luise Robe 2008 JC “Samura” Oranienburg WU12-36
DE M Manuel Latza   JC “Samura” Oranienburg Coach
CZ M Adam PRYZBYLA 2003 JC Baník Ostrava MU18-81
CZ F Adela RODRYCOVA 2005 JC Baník Ostrava CAMP
CZ F Alexandra KOKESOVA 2004 JC Baník Ostrava WU18-52
CZ F Alice RAPCANOVA 2006 JC Baník Ostrava WU15-40
CZ F Alzbeta ŠKROBÁNKOVÁ 2000 JC Baník Ostrava CAMP
CZ M David TOMEK 2005 JC Baník Ostrava MU15-66
CZ F Denisa BENACKOVA 2004 JC Baník Ostrava WU18-57
CZ M Dominik MOTYKA 2004 JC Baník Ostrava MU18-73
CZ F Dominika KUZELOVA 2005 JC Baník Ostrava WU15-57
CZ M Filip BURANYC 2005 JC Baník Ostrava MU15-38
CZ M Filip CEBIK 2005 JC Baník Ostrava MU15-50
CZ M Filip MALACZYNSKI 2003 JC Baník Ostrava MU18-60
CZ M Filip DURCAK 2003 JC Baník Ostrava MU18-60
CZ M Filip KSNAK 2003 JC Baník Ostrava MU18-66
CZ M Jakub VALOSEK 2008 JC Baník Ostrava MU12-34
CZ M Jakub HUVAR 2006 JC Baník Ostrava MU15-46
CZ M Jan MATYSEK 2004 JC Baník Ostrava MU18-55
CZ M Jiri CECH 2005 JC Baník Ostrava MU15-55
CZ M Jiri LINDOVSKY 2004 JC Baník Ostrava MU18-60
CZ M Karel PLATOŠ 2003 JC Baník Ostrava MU18-73
CZ M Koza Dušan   JC Baník Ostrava Coach
CZ F Kristýna POLASKOVA 2000 JC Baník Ostrava CAMP
CZ M Lukas PAVLICA 2002 JC Baník Ostrava Coach
CZ F Magdalena OTAHALOVA 2004 JC Baník Ostrava WU18-52
CZ F Marketa CERCHLOVA 2003 JC Baník Ostrava WO18+70
CZ M Matej KUNC 2004 JC Baník Ostrava MU18-50
CZ F Michaela Bohacova   JC Baník Ostrava Coach
CZ M Michal MEIXNER 2006 JC Baník Ostrava MU15-46
CZ M Michal CERCHLA 2005 JC Baník Ostrava MU15-66
CZ M Miroslav Hvozdovič   JC Baník Ostrava Coach
CZ M Ondrej SMATELKA 2000 JC Baník Ostrava MO18-73
CZ M Ondrej MOJZISEK 2002 JC Baník Ostrava MU18+81
CZ M Ondrej HULA 2004 JC Baník Ostrava MU18-50
CZ M Patrik FRANA 2004 JC Baník Ostrava MU18-50
CZ F Pavla VAVRINOVA 2006 JC Baník Ostrava WU15-52
CZ M Petr CALETKA 2005 JC Baník Ostrava MU15-55